Jedinečná příležitost a „konfrontace“ hudby dvou generací. Na své si přijde celá střední generace, která na hudbě zlaté éry, s kořeny poctivé muziky, doslova vyrostla. A to právě v přímé konfrontaci s odhodlaným, energickým a nastupujícím mládím.

Kdy: 21. červenec 2017 – 22. červenec 2017

The Legends Rock Fest 2017

Festival začíná se v pátek 21. 7. ve čtyři hodiny odpoledne (areál je otevřen o hodinu dříve), kdy celý program otevře Anarchia. Vystoupení Arakainu a Škworu očekáváme ve večerních hodinách, páteční program ukončí kolem jedné hodiny Traktor.

V sobotu stanou na pódiu jako první Atlantis, během dne se představí např. stálice festivalu – Komunál, Krucipüsk, Doga, večerní program obstarají Dymytry a Limetal. Tečkou za festivalem bude vystoupení kapely Rimortis.

Neodmyslitelnou součástí hořického festivalu jsou také různé doprovodné akce. Oblíbené jsou zejména autogramiády, kdy se fanoušci mohou na chvíli setkat s účinkujícími umělci. Velké popularitě se také těší „víčková“ soutěž o nejlepší kapelu festivalu dle názoru diváků – návštěvníci vhazují víčka do připravených nádob, a tak hlasují pro toho, jehož vystoupení se mu líbilo nejvíce. Vítěz obdrží speciální cenu – sošku ruky se zdviženými prsty v typickém rockerském gestu. Kdo ji získá letos?

Ale ani fanoušci samotní nepřijdou zkrátka. Mohou soutěžit o titul nejoriginálnějších fans dané kapely. Toho mohou docílit například neotřelou úpravou zevnějšku, ale fantazii se meze nekladou.

Festival nabízí návštěvníkům patřičné zázemí v podobě kempů plus velkou plochu pro parkování a stanování. V areálu budou samozřejmě k dispozici stánky s občerstvením, prodej merchandise, a na své si přijdou i pivaři – na výčepu bude připravený 10° Radegast vedle zlatavého moku, 12° Plzně.

The Legends Rock Fest 2017

Pro držitele vstupenek zakoupených z předprodeje bude zajištěna řada slev a výhod pro doprovodné aktivity. Festival, podle slov návštěvníků z předchozích ročníků, má kouzlo neopakovatelné přátelské atmosféry a domácí pohody.

Kde: Maixnerova 1613, Hořice

Vstupné

Cena: 600 Kč

Více informací naleznete na www.thelegendsrockfest.cz