Výstava For Model v Olomouci se koná od 10. do 12. března na výstavišti modelů a sběratelství. Expozice opět zavede všechny malé i odrostlejší návštěvníky do kouzelného světa plného her a fantazie.

Kdy: 10. březen 2017 – 12. březen 2017

Výstava For Model v Olomouci

Výstava modelů a sběratelství, potěší návštěvníky ukázkami historických bitevních lodí, letadel, ponorek, automobilů, železniční i bojové techniky. Přímo v akci se návštěvníkům předvedou dálkově ovládané RC nákladní automobily, ale také funkční letadla či vrtulníky a dále lodní modely včetně ponorek v instalovaném bazénku. Součástí expozice budou opět i pohyblivé vláčky. Další zajímavostí včetně kovových modelů ryze české stavebnice Merkur, která je dětským „hitem“ už od roku 1920.

Výstava For Model v Olomouci

Mimo jiné tu budou například soutěže na šlapadlech či s RC drift auty, deskové, společenské a další hry od renomované společnosti Mindok, keramická dílnička pro děti, letecké trenažery, to je jen stručný výčet atrakcí, které vtáhnou do děje i samotné návštěvníky. Novinkou v tomto směru bude možnost vyzkoušet si vlastnoruční práci v kutilské dílně. K vidění budou rovněž funkční historické vozy Škoda 742, vojenské automobily a dokonce i dva prvorepublikové tanky značky Praga.

Vstupné

Plné vstupné: 80 Kč
Senioři a děti od 6 do 15 let: 40 Kč
Hromadné školní výpravy vč. pedagogického dozoru: 15 Kč/osoba
Děti do 6 let a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P: vstup zdarma

Otevírací doba

Pátek a sobota: 9:00 – 18:00 hodin
Neděle: 9:00 – 17:00 hodin

 

Více informací o výstavě naleznete na www.flora-ol.cz