Vánoce bez cukroví si jen těžko umíme představit. Ale opravdu se vám chce samotné stát v kuchyni a piplat se s cukrovím? Vydejte se 15. až 17. prosince 2017 na prodloužený víkend do Nebespánu v Kašperských Horách a napečte si luxusní cukroví pod vedením cukrářky Jany!

Kdy: 15. prosinec 2017 – 17. prosinec 2017

Zábavný víkend s pečením vánočního cukroví

Nebudete v tom sama (v partě a s dobrým drinkem vám to uteče jako voda), a hlavně – výsledek je zaručený! Domů si odvezete krabici výborného vánočního cukroví. Budete péct nejen tradiční kousky, ale naučíte se i nové, moderní recepty. V pátek a sobotu na vás čekají dva cca 3 hodinové pečící bloky – veškeré suroviny a vybavení na pečení, nealkoholické kávové nápoje a voda v době pečení jsou zdarma. Využívat můžete i veškeré zázemí Nebespánu, včetně tělocvičny. Každá účastnice kurzu navíc obdrží milý vánoční dárek!

Ve zbývajícím čase doporučujeme například výlet do bavorského městečka Zwiesel, kde můžete nakoupit krásné a originální vánoční dárky, a to především v místní světoznámé sklárně Schott, na adventních trzích nebo v některém z obchodů či obchůdků.

Zábavný víkend s pečením vánočního cukroví

Dobře vám ale jistě bude i v Nebespánu, kde ochutnáte domácí dortíky či lahodné zákusky od nápadité cukrářky, kuchyni pak velí šéfkuchař François Thuille, pocházející z francouzského Cognacu.

Kde: Nebespán café & apartments, Náměstí 7, Kašperské Hory

Více informací naleznete na www.nebespan.cz