Dny NATO v Ostravě jsou největší letecko-armádně-bezpečnostní akcí ve střední Evropě. Jsou nejnavštěvovanější dvoudenní rodinnou akcí v České republice. Užijte si show ve vzduchu i na zemi, plnou stíhaček a ukázek výcviku speciálních armádních jednotek.

Kdy: 16. září 2017 – 17. září 2017 od 9:00 do 17:00 hodin

Dny NATO v Ostravě

Hlavní program, který se odehrává na Letišti Leoše Janáčka Ostrava se skládá z prezentace těžké vojenské, policejní i záchranářské techniky, dynamických ukázek výcviku speciálních jednotek, leteckých ukázek a prezentace výzbroje, výstroje a vybavení útvarů.

Dny NATO v Ostravě a Dny Vzdušných sil AČR jsou největší bezpečnostní přehlídkou v Evropě. Cílem akce je prezentovat široké veřejnosti co nejpestřejší škálu prostředků, kterými disponuje Česká republika a její spojenci na poli zajišťování bezpečnosti.

Dny NATO v Ostravě

Nikde jinde přitom není možné na jediném místě zhlédnout špičkové umění a techniku nejenom vojáků, hasičů a policistů, ale také celníků, vězeňské služby, městské policie a dalších elitních útvarů. Každým rokem se snaží organizátoři návštěvníkům akce nabídnout něco výjimečného. Součástí největší bezpečnostní přehlídky ve střední Evropě jsou Dny vzdušných sil Armády České republiky. Své umění tu předvádí letecké akrobatické skupiny, divákům se představí i policejní zásahové jednotky, motocyklová četa Hradní stráže a další elitní útvary.

Součástí akce v rámci doprovodného programu jsou však také besedy, filmové projekce a semináře. Na akci veřejnost měla, má a vždy bude mít na tuto akci bezplatný vstup.

Program:

Dny NATO v Ostravě 2017

Středa 13. září 2017, 15:00 – 18:00
Akční odpoledne v Dolních Vítkovicích

Čtvrtek 14. září 2017
Den s dokumenty České televize – Minikino Kavárna Ostrava

Pátek 15. září 2017
Besedy s piloty – Dům knihy Knihcentrum.cz Ostrava

Sobota – neděle 16. – 17. září 2017 – víkendová show
Letiště Leoše Janáčka Ostrava

Sobota 16. září: 9:00 – 17:00
Neděle 17. září: 9:00 – 16:00
– přehled dynamických ukázek

Kde: Mošnov 401, Mošnov

Vstupné je na celý program zdarma, poplatek se vybírá pouze za parkování.

Více informací naleznete na www.natodays.cz