Rozhledna u obce Milíře nedaleko Rozvadova byla postavena jako vysílač mobilní sítě s vyhlídkovou plošinou pro veřejnost ve spolupráci jednoho z našich mobilních operátorů a obce Rozvadov. Jde o železnou příhradovou čtyřhrannou stavbu se schodištěm umístěným uvnitř konstrukce. Celkem jsou zde umístěna tři patra. Jedno jako vyhlídka pro turisty ve výšce 25 m a dvě patra technologická pro antény. Rozhledna byla otevřena v roce 2001.

Věž se nachází pod vrcholem kopce Tomáška ve výšce 600 m n.m., u obce Milíře, 4 km V od Rozvadova.

U rozhledny lze zaparkovat auto. Na místo se dostaneme z obce Svatá Kateřina přes Milíře místní komunikací až pod rozhlednu. Nejbližší železniční stanice se nachází v Třemešném pod Přimdou (žel. trať č. 184 Domažlice – Tachov). Nejprve se od nádraží vydáme po zelené TZT směrem na Přimdu a na rozcestí „Pod ovčím kopcem“ půjdeme vlevo po modré k rozhledně Milíře. Cesta je dlouhá asi 9,5 km.

Přístup: rozhledna stojí na konci osady Milíře (část obce Rozvadov), příjezd možný až k věži autem (z dálnice D5 sjet na exitu 144 na Svatou Kateřinu) nebo po modré TZ (spojuje Rozvadov a camp Sycherák) či po naučné stezce „Vyhlídková“, která začíná i končí v Rozvadově

Z vyhlídky je výhled na zříceninu Přimda, vojenskou věž na Velkém Zvonu, Český les a Německo.

Vstup je volný.