Rozhledna Radost byla postavena v roce 2013 nedaleko obce Dobříč na severním Plzeňsku, v katastru obce Jarov.

Rozhledna stojí na soukromém pozemku a byla vybudována na náklady 3 místních obyvatel (p. Růžka, p. Jelínka a paní Šimandlové). Rozhledně se též říká Kabátovo rozhledna, podle přezdívky majitele pozemku. Rozhledna je tedy soukromá, ale je volně přístupná veřejnosti.

Na rozhlednu může po atypickém schodišti a 32 schodech vystoupat najednou 5 osob.

Vrchol rozhledny je v nadmořské výšce 422,44 metru. Najdete zde vrcholovu knihu i pamětní razítko. Výhled je půlkruhový, vidět můžete pásmo Radče, Radyni i některé vrcholky Brd.

Rozhledna Radost u Dobříče nabízí nejen rozhled do krajiny, ale hned vedle rozhledny je posezení, kde si můžete sníst donesenou svačinu nebo si jen odpočinout.

Dříve se v hloubce pod rozhlednou těžil kaolin a jíly.

Rozhledna Radost u Dobříče není dostupná po turistické značce, ale cesta sem není náročná. U hospody u Mizerů zahneme do leva do kopce (směr Jarov), ale hned se dáme odbočkou doprava mezi domy. Podél nich a pak mezi poli dojdeme k rozhledně.

Další možností je vydat se směrem na Oboru. Za posledními domy je odbočka doleva k fotbalovému hřišti. Za stromy na konci hřiště už rozhlednu uvidíte.

K rozhledně si můžete udělat i odbočku z Jarovské naučné stezky – u Jarovského hřbitova se vydáte po cestě naproti němu a po asi 230 metrech jste u rozhledny.

Rozhledna je volně přístupná.